Kurumsal

LİDER İZOLASYON BOYA İNŞAAT YAPI MALZ.VE DIŞ TİC.A.Ş.Ülkemizin yükselen sektörlerinin başında gelen boya sektörü  izolasyon sektörü ve bu sektörlerin lider markalarının bayisi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız, güvenilen ve aranan bir marka haline gelme, ürün ve hizmet kalitesini tam ve eksiksiz, satış sonrası hizmetin zamanında ve hızlı bir şekilde yapılmasını amaçlayarak kurulmuştur.

Firmamız yükselen bir piyasada, piyasaya yön vermek, piyasadaki tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek için  sektöründe lider olmuş markalar ile çalışmayı prensip edinmiştir.  İnşaat sektöründe kullanılan izolasyon (mantolama ve su ) dekoratif amaçlı boyalar,hırdavat çeşitleri,yardımcı ürünler,özel amaçlı boya ve izolasyon ürünleri, su bazlı boya ve sentetik boya tüketimindeki isteklere cevap olarak lider markaların ürünleri ile perakende ve toptan satış yaparak sektörde hak ettiği yerini almayı amaçlamaktadır.

Firmamız aynı zamanda sektörde kullanılan izolasyon malzemelerinin ürün çeşitleriyle hem ısı hem de su izolasyon ürün yelpazesindeki yeni ürünlere yer vererek sektörde fark yaratmak ve böylece tüketici ve pazarın ihtiyaçlarına hızlı tatminkâr çözümler ile cevaplar verebilmeyi hedeflemektedir.

Her zaman en iyi kaliteyi en uygun fiyatla pazara sunmayı hedeflemiş olan, bu hedefi ile uyumlu olarak yüksek kalite standardından ödün vermeme anlayışındadır.  Ürün çeşitleri geniş bir yelpaze içinde tüketici ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. En iyi kalitenin en uygun fiyat ile buluşması firmamızın bu anlayışının bir sonucudur.

Firmamız ticari faaliyetlerine şekil verirken müşteri memnuniyeti hedefinden ödün vermeyerek, piyasanın değişen ihtiyaçlarını takip etmeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla bölgesindeki üretici ve tüketici arasında bir köprü olarak sektörde olan gelişmeleri takip etmekte ve uluslararası ürün kalitesini aşmayı hedefleyen yeni ürünler ve hizmet anlayışını amaçlamaktadır. Yaklaşık 1000 adet ürün çeşidi ile hizmet vermeyi planlayan, yeni ürün çeşitleri konusundaki başarısının altında, ekonomik gelişmenin merkezinde yenilikçi ürünler satma kavramının bulunduğunun bilinciyle hareket etmesi yatmaktadır.